• Pridajte sa k nám

    Pridajte sa k nám

    Pre našich pracovníkov prinášame finančnú a pracovnú istotu.
    Pracujeme na projektoch v rámci Slovenskej republiky, Rakúska a Nemecka.

Spolu s každým projektom privítame v našom tíme nových kolegov

Naša spoločnosť rastie spolu s každým ďalším úspešným projektom a s profesionalitou našich zamestnancov. Aktuálne nás je 70 skvelých stálych pracovníkov, radi však privítame nových kolegov v rôznych odvetviach. Našou prednosťou je čestnosť nielen voči zákazníkom, ale aj voči našim kolegom.

Kto sme? Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávky a montáží HVAC/R, elektroinštalácií, vodoinštalácií, kúrenárstva, vzduchotechnik v priemysle, komerčných stavbách, ale aj bytových či rodinných domoch.

Ak ste nenašli medzi inzerovanými ponukami pre Vás vhodnú pozíciu, ale máte chuť s nami spolupracovať, tak nám, prosím, pošlite Váš životopis cez formulár na tejto stránke. Radi Vás spoznáme. Ďakujeme!
  • Ponuka práce - Elektromontér

    Náplň práce:
    POZOR! Prinášame vám finančnú a pracovnú istotu. Pracujeme na projektoch v rámci Slovenskej republiky a Nemecka. Náplň práce zahŕňa elektrikársku všehochuť, práce majú širokú škálu, čo sa týka elektroinštalácie. Prevažne robíme novostavby, ale nevyhýbame sa ani prestavbám a sanáciám. Robíme rezidenčnú výstavbu, komerčnú oblasť a aj industriálnu. Vo všetkých prípadoch ide o kompletné budovanie sietí a elektrických zariadení. Pracuje sa s nízkym napätím, jednosmerný aj striedavý prúd. Do inštalácie zapadajú meracia aj regulačná technika.

    Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Rakúsko (podľa aktuálnych projektov)

    Základná zložka mzdy (v čistom) a benefity:
    - odmeňovanie na týždennej báze
    - ubytovanie hradené v plnej výške
    - zabezpečená doprava a náradie na pracovisku
    - perspektívne a stabilné zamestnanie na plný úväzok
    - hodinová mzda v čistom od 9,90 € do 15 € v Nemecku
    - hodinová mzda v čistom od 3,13 € do 7 € na Slovensku.

    Informácie o výberovom konaní: po odoslaní formulára spolu s Vaším životopisom Vás budeme kontaktovať a vysvetlíme ďalší postup.

    Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním v odbore elektromechanik, elektrotechnik

    Jazykové znalosti:  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
    Vodičský preukaz: B

    Osobnostné predpoklady a zručnosti: Očakávame, že budete tímový hráč, ochotný neustále sa vo svojom odbore vzdelávať a naberať nové skúsenosti :)

  • Ponuka práce - Vodár, Kúrenár
Záujem o pozíciu
Životopisy môžte posielať aj na cv@technologybene.sk alebo kontaktujte naše personálne oddelenie +421 948 617 976
Prosím vložte Vaše meno
Prosím vložte Váš e-mail
Prosím, napíšte Vaše tel. číslo
Napíšte nám, ktorá pracovná pozícia by Vám vyhovovala
Zvoliť súbor ...

Čo o nás hovoria naši kolegovia zo Slovenska a z Nemecka?

Poprosili sme našich kolegov, aby nám poslali krátke hodnotenie našej firmy a ako sa u nás cítia.
Odpovede nás veľmi potešili a samotný výsledok si môžete prečítať nižšie.